Правила та умови

Цей сайт обслуговується компанією ТОВ Марш ("Марш"), яка уповноважена та діє згідно чинного законодавства Англії. Прохання уважно ознайомитись з умовами. Користуючись цим сайтом, Ви даєте згоду на виконання цих умов, включаючи Політику Конфіденційності компанії Марш. У випадку відмови дотримуватись зазначених умов, Ви не можете відвідувати та переглядати цей сайт.

Правила користування

 1. Разом з тим що Марш застосував всі необхідні заходи для забезпечення інформаційної точності на сайті в момент запуску, Ви повинні знати, що Марш не несе відповідальність за повноту, точність та сучасність інформації.

 2. За винятком випадків, прямо передбачених на сайті, Марш не несе відповідальності за зміст або використання будь-яких веб-сторінок або будь-якого повідомлення, відправленого чи отриманого вами.

 3. Всі існуючі зараз або виникаючі у майбутньому авторські права, права на товарні знаки та інша інтелектуальна власність, що має відношення до цього сайту, належить компанії Марш та її ліцензіарам. Ви не купуєте ніяких прав на веб-сайті, крім обмежених прав на користування сайтом відповідно до цих умов. Ви згодні захищати авторські права Марш та її ліцензіарів і згодні негайно повідомити Марш в письмовій формі (контактні дані нижче) щойно Вам стане відомо про несанкціонований доступ або будь-яке використання веб-сайту, що порушує будь-які авторські права.

 4. Вам або Вашій організації дозволяється друкувати або завантажувати інформацію та контент з цього сайту лише для некомерційного використання. Вам заборонено виставляти на продаж, продавати або розповсюджувати будь-якими засобами передачі інформації частини сайту або його контенту. Ви не можете використовувати частини сайту в складі інших сайтів, як за допомогою гіперпосилання в Інтернеті так й іншим чином без попереднього письмового дозволу компанії Марш. Щоб отримати такий дозвіл, необхідно надіслати відповідну заявку в компанію Марш звичайною або ж електронною поштою, вказавши наступні дані: (a) Ваші ПІБ або ПІБ технічного спеціаліста, відповідального за посилання; (б) назву Вашої компанії; (в) Вашу електронну адресу та номер телефону або електронну адресу та номер телефону технічного спеціаліста, відповідального за посилання; та (г) адресу (адреси) сайту (сайтів), де з’явиться посилання на Головну Сторінку. Ви не можете використовувати назву компанії Марш або неналежним чином використовувати торгівельну марку Марш, до того ж факт такого використання буде встановлений виключно на розсуд компанії Марш.

 5. Ви не можете використовувати сайт в незаконних цілях, зокрема, відправляти, використовувати, копіювати, розміщати та дозволяти будь-яке розміщення матеріалів, які є дискредитуючими, непристойними, образливими, нецензурними або ж порушують недоторканість приватного життя будь-якої людини. Ви погоджуєтесь не відправляти небажану рекламу, спам та схожі матеріали, повідомлення великого обсягу, які можуть вплинути на роботу сайту або на користування сайтом іншими відвідувачами.

 6. Компанія Марш залишає за собою право в будь-який час та без попереднього повідомлення розширювати, вносити зміни, тимчасово призупиняти або зупиняти на невизначений термін роботу будь-якої частини або сайту загалом, а також обмежувати або забороняти доступ до нього.

 7. Інформація, яку ми отримуємо, буде вважатися конфіденційною і не буде розголошена, крім випадків, передбачених нашою Політикою конфіденційності або Ваших вказівок.

  Під час звичайного надання послуг нашим клієнтам дані можуть передаватися компаніям групи Marsh & McLennan Companies (MMC) і використовуватись у дослідницьких та статистичних цілях, для попередження злочинності. Дані можуть передаватись в будь-яку країну, у тому числі країни, що не входять до Європейської Економічної Зони, для будь-якої з цих цілей та для системного адміністрування. Дані також можуть бути використанні для надання нашим клієнтам інформації про продукти та послуги, котрі, на нашу думку, можуть їх зацікавити.

  Коли наші клієнти надають нам інформацію, що містить персональна дані (ПІБ, адресу або іншу інформацію, яка відноситься до фізичних осіб), ми зобов’язані зберігати та використовувати ці дані з метою страхування та надання інших послуг для наших клієнтів при умові, що особи, яких стосується ця інформація, проінформовані про причини отримання такої інформації і той факт, що вона може бути передана третім особам, наприклад, групі компаній MMC.

 8. Цим Ви погоджуєтесь відшкодувати компанії Марш будь-які витрати, претензії, втрати та збитки (у тому числі судові витрати), понесені або стягнуті з Марш в результаті Вашого користування сайтом або порушення Вами цих умов.

 9. В той час як цей сайт може містити посилання на інші сайти, компанія Марш не має ніякого контролю над такими сайтами. Марш не несе відповідальності за точність, зміст, або безпеку за будь-яку діяльність на подібних сайтах. Ви використовуєте такі сайти виключно на свій страх і ризик.
 10. У випадку порушення Вами цих умов, компанія Марш може на свій розсуд призупинити Ваш доступ на сайт та відмовити Вам у доступі загалом.

 11. Цей сайт є безкоштовним і не містить будь-яких гарантій, за виключенням явно передбачених, при цьому Марш не несе перед Вами відповідальності (за виключенням заподіяння шкоди здоров’ю або смерті в результаті злочинної недбалості, або з причини шахрайства) згідно договору, внаслідок правопорушення (в тому числі злочинної недбалості) або іншим чином, у зв’язку з цим сайтом. Єдиний спосіб правового захисту для Вас це припинення користування сайтом. Відповідальність Марш не обмежується у випадку смерті або травми, прямо викликаними злочинною недбалістю компанії Марш.

 12. Час від часу компанія Марш може змінити ці Умови. Ваше користування сайтом після набуття чинності змін означає Вашу згоду з ними.

 13. Ці Умови та зміст сайту регулюються англійськими законами, чиї суди володіють винятковою юрисдикцією.

 14. Всі питання або запити стосовно сайту або щодо Марш слід направляти через цю форму, або Ви можете написати на адресу:

  ТОВ Марш
  вул. М.Пимоненка 13
  вхід 5В, 2й поверх, офіс 21
  04050 м. Київ, Україна